13-10-2016

Premiera Bodymanagera na targach FIWE.

 

Chcesz być na bieżąco z rynkowymi nowościami i trendami? Śledź nasze wpisy. Specjalnie dla Ciebie będziemy uczestniczyli w branżowych spotkaniach w Polsce i zagranicą, by dostarczać Ci najnowszych i najlepszych narzędzi do pozyskiwania i obsługi klientów.

Kilka dni temu odwiedziliśmy międzynarodowe targi FIWE. Zaintrygowała nas aplikacja Bodymanager, która może być bardzo przydatna w pracy trenera. Z pewnością jeszcze ją przetestujemy i z przyjemnością podzielimy się naszymi spostrzeżeniami.

Oficjalna prezentacja aplikacji miała miejsce podczas prelekcji jednego ze współwłaścicieli, Piotra Bucharta. Bodymanager został przedstawiony jako nowatorskie narzędzie wspomagające pracę trenerów, dietetyków i fizjoterapeutów. Wszyscy specjaliści mogą współpracować ze sobą kompleksowo na jednej platformie. Ponadto, co nas najbardziej przekonało, interakcja tych właśnie osób pozwoli na szybszą i bardziej sprawną komunikację oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Bodymanager działa w oparciu aż o trzy grupy ekspertów. Dzięki temu dietetyk ma możliwość ułożenia klientowi planu żywieniowego wraz z gotową listą zakupów. Trener personalny czy fizjoterapeuta mogą na nich bazować, a także tworzyć notatki z wizyt i prowadzić szczegółową kartotekę klienta. Co ważne, karta podopiecznego może być współdzielona między specjalistami bez potrzeby tworzenia trzech oddzielnych profili.

Już na miejscu mogliśmy się przekonać, że Bodymanager charakteryzuje intuicyjny systemem obsługi i łatwa dostępność. Tak jak pozostałe osoby obecne na targach otrzymaliśmy 60 dni darmowego użytkowania. Jeśli jesteś zainteresowany aplikacją, chcesz ją poznać i przekonać się o jej funkcjonalności, firma oferuje Ci 30 dni na przetestowanie.

 

30 dniowa wersja próbna – tutaj

Krzysztof Pakulec

Poznaj autora

Najczęściej czytane posty